Kontenery

Zobacz nasze kontenery

Oferujemy wynajem kontenerów każdej wielkość na terenie miasta Gdańsk oraz pobliskich miejscowości. Niezależnie czy interesuje cię wywóz gruzu, ziemi czy jakichkolwiek innych śmieci trafiłeś idealnie. Kontenery wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów świetnie nadają się bowiem do składowania i przewozu każdej kategorii odpadów.

Aby wybrać najlepiej dopasowany do zlecenia kontener należy zacząć od określenia z jaką ilością odpadów mamy do czynienia. Nie musisz tego robić samemu. Każdego dnia roboczego dostępne jest biuro obsługi klientów, gdzie z pomocą wykwalifikowanych pracowników wybierzesz idealną wielkość kontenera. W zależności od miejsca, w którym ma stanąć kontener (teren otwarty czy zadaszony), wybierany zostaje otwarty bądź zamknięty. Dodatkowo każdy otwarty kontener wyposarzony jest w specjalne śróby umożliwiające zamocowanie plandeki. W ten sposób chronimy wnętrze przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a także zapobiegamy rozsypywaniu się śmieci po naszej posesji. Kolejną ważną kwestią jest określenie rodzaju odpadów, które mają zostać wywiezione i zutylizowane. Ustalany zostaje także czas na jaki ma zostać podstawiony kontener. W ten sposób możemy idealnie określić cenę usługi. Dzięki temu nasi klienci nie przepłacają za wywóz gruzu i innych odpadów.

W naszych kontenerach możesz umieścić:

  • gruz, papę, watę szklaną, styropian i wszelkie inne odpady budowlane,
  • ziemię,
  • złom,
  • śmieci,
  • meble czy sporych gabarytów przedmioty, które nie są możliwe do wyrzucenia czy przewiezienia w inny sposób,
  • odpady zielone,
  • i inne.

Są to kontenery najbardziej kompaktowe pod względem wielkości oraz pojemności. Wszystkie z zewnątrz w jasnych odcieniach idealnie wpasują się w każde otoczenie, stanowiąc uzupełnienie przestrzeni, jednocześnie nie zagracając jej. Jeśli masz takie zapotrzebowanie możesz jednocześnie zamówić kilka kontenerów. Nie stanowi to żadnego problemy gdyż nasze kontenery można bez żadnych przeszkód umieszczać jeden na drugim. Idealnie sprawdza się podczas remontu mieszkania, budowy domku jednorodzinnego czy na placu budowy. Czasem bowiem, może okazać się, że nawet przy dużej ilości gruzu, lepszy jest wnajęcie kilku mniejszych kontenerów aniżeli jednego dużego (np. na dość rozległym placu budowy).

Najpopularniejsze kontenery z naszej oferty:

9

KP5

o dokładnych wymiarach 3,40 x 1,68 x 0,70 [ m ]

9

KP7

o wymiarach 3,40 x 1,68 x 1,10 [ m ]

9

KP10

o wymiarach 3,50 x 1,80 x 1,60 [ m ]

Zainteresowany

Skontaktuj się z Nami